Slova klientek

Chtěla jsem Vám hlavně velice poděkovat, protože na první schůzce jste mě hodila naším rozhovorem do naprosté psychické pohody a od té doby jsem si vyhodila z hlavy všechny problémy, o kterých jsem ani netušila, že tam mám, a moc se mi ulevilo. Z pravidelného cvičení, z cvičení s Vámi jsem měla dobrý pocit a vlastně i ze sebe samé, že pro to otěhotnění aktivně něco dělám a jen do sebe necpu nějaké prášky. Vím, že jste říkala, že cvičení má účinky až třeba za 3 měsíce, ale já jsem na sobě cítila pokrok už po dvou týdnech, a jsem si 100% jistá, že se ve mě prostě uvolnila nějaká blokáda a po roce a čtvrt se zadařilo.

Ještě bych Vám chtěla říct – že jste úžasný člověk… Myslím, že Vám to zcela jistě již některá ze slečen, která Vás navštěvuje, řekla – umíte dodat člověku strašně moc pozitivní energie… I když Vás v podstatě neznám, tak když s Vámi mluvím, připadá mi to, jako bych Vás znala léta!!! Moc Vám děkuji za čas, který věnujete všem nám ženám, které potřebujeme Vaši pomoc! Děkuji Vám!

J.

Děkuji za skvěle lidský a zároveň plně profesionální přístup při terapii Vaginální mapování. Díky ní jsem zjistila, že jde zlepšit kvalita milování a pocit z poporodní jizvy i 14 let po porodu. Když ke mě přišla informace o terapii Vaginální mapování, zvažovala jsem, jestli do toho jít. Byl tam strach z toho, nechat na svá intimní místa chytat cizího člověka a zároveň zvědavost, jestli by opravdu šlo ošetřit mou poporodní jizvu 14 let starou tak, aby při milování v určité poloze nebolela a tím neomezovala způsob mého milování s manželem. Již při telefonickém kontaktu s Radkou Tomáškovou, kdy jsem zjišťovala doplňující informace k terapii, jsem pocítila při jejím vstřícném a milém vysvětlení uklidnění svých strachů a přišlo spontánně rozhodnutí, že k této terapeutce cítím důvěru, že z ní mám dobrý pocit a že do toho určitě jdu. Při osobním kontaktu se mi líbilo, že její přístup je zároveň velmi profesionální a zárověň hřejivě lidský, takže jsem se do jejích rukou svěřila již s důvěrou a nyní, po absolvování celého procesu, mohu říci, že nelituji. Tato terapie mi přinesla opět další prohloubení ve vnímání svého těla, v pocitu větší úcty ke svému ženství, přispěla k rozvoji mé radostné tvořivosti a hlavně opravdu přišlo to, v co jsem doufala – zlepšení stavu mé poporodní jizvy a tím k lepšímu prožitku v milování. Radce tímto velmi děkuji a přeji více ženám odvahu ke změně svého života.

MK

Ráda bych se pochlubila naším Vašíkem. Je to drobek, ale dobře jí, tak snad mu to vydrží a bude rychle přibývat. Chtěla bych Vám z celého srdce poděkovat za pomoc, bez které by to určitě nešlo. S obrovským díky.

Kristýna

Chtěla jsem Vám říci, že jsem ve 4. měsíci těhotenství. Neozývala jsem se, dokud nepřejde rizikové období. Tak si mě prosím připište do seznamu těhulí… A moc děkuji za pomoc.

Ivana

Chodila jsem k Vám letos jaro a léto na terapii a cvičení dle Mojžíšové. Chvíli po ukončení terapie jsme podstoupili další IVF. Tentokrát úspěšně. Čekáme v květnu 2015 dvojčátka. Tímto jsem Vám chtěla poděkovat, protože jste mi pomohla nejen po fyzické stránce, ale i po té psychické. Myslím si, že máte velký podíl na našich vytoužených dětech. Ještě jednou děkuji za pomoc.

Hanka

Tak už to za chvíli bude půl roku, co máme ten nejkrásnější dáreček na světě. A já Vám musím znovu poděkovat a zároveň se pochlubit novými fotkami… Těším se na viděnou.

Martina

Neskutečné se stalo skutečným, podařilo se mi otěhotnět přirozenou cestou. Moc děkuji za vaší pomoc!

Radka