Pro těhotné

Péče o pohybový aparát

Nabízím budoucím maminkám možnost konzultace a řešení problému pohybového aparátu. Tělo těhotné ženy měkne a prochází velkými změnami. Často dochází k bolestem bederní páteře a oblasti křížové kosti. Metoda Ludmily Mojžíšové umí díky propracovaným technikám ulevit od bolestí a harmonizovat postavení pánve během těhotenství i těsně před porodem. Úspěšně spolupracuji s porodními asistentkami a gynekology, jejichž  práci doplňuji o jemné mobilizace, masáže a měkké techniky pro těhotné ženy. Každé zpomalení a zastavení s těhotným tělem je posilujícím zdrojem v mateřství. Na každé těhotné ženě záleží. Jsi si vědoma hodnoty, kterou ve svém těle neseš světu?

Cena: 1500,-

Předporodní příprava

Nabízím těhotným maminkám laskavé naladění na svoje tělo těsně před porodem. Služba zahrnuje jemnou relaxační masáž zad a šíje v leže na boku a na zádech. Dále harmonizaci postavení pánve jemnými mobilizačními technikami z metodiky L. Mojžíšové. A také uvolnění svalů pánevního dna měkkou technikou přes konečník. Předporodní přípravu provádím  v ukončeném 38.týdnu těhotenství. Cílem je symetrické postavení pánve bez blokád SI kloubů, L páteře a relaxované svaly pánevního dna, které umožní zkrácení první doby porodní. Dopřej si ukončit  své těhotenství tělesným rituálem a sebevědomým přechodem do finální fáze. K zázraku zrození.

Cena: 2000,-

Somatic Experiencing®

Někdy je porod a těhotenství příliš zahlcující. Jedinečnost každého tělesného a nervového systému nelze předvídat. A proto nabízím i zastavení pro ženy, které vnímají ve svém těhotném nebo příliš křehkém těle stres, nejistotu a chaos. Není nutné být na všechno sama. Jemné vedení tělem, může pomoci znovuobnovit pocit bezpečí, sebedůvěru a klid. Kvality tolik důležité pro spokojené mateřství i porod.

Cena: 1300,-