Relaxace

Relaxace je důležitý léčebný prostředek. Nabízím svým klientkám možnost uvolnění při masáži, dechových technikách či individuálně vedených meditacích. Masáž není pasivní přijímání. Proto své klientky učím přijímat dotyk aktivně, tak aby jejich tělo pochopilo, že může samo sebe vyléčit a nabít potřebnou energií. Všechny tři nabízené masáže doporučuji všem, kteří chtějí uniknout stresu a chtějí se aktivně podílet na rozvoji zdraví a kvality života.

Hluboce relaxační masáž

Jemná, zklidňující a pečující masáž zahrnující dotyk na zádech, šíji, dolních a horních končetinách, na břiše a hrudníku. Je prováděna bio olejem s přísadou vonných esencí v terapeutické kvalitě od Young Living dle vlastního výběru.

Cena: 1600 Kč / 2 hodiny

Zcitlivující masáž s tantrickým rituálem

Tato masáž využívá střídavého jemného dotyku v různých kvalitách a podobách. Zahrnuje omývání teplou vodou, jemné dotyky a stimulaci receptorů kůže suchou cestou i olejem na celém povrchu těla. Využívá aromaterapeutických účinků vonných esencí. Je určena ženám, které chtějí více poznat a prohloubit nebo probudit svou citlivost, propojit jednotlivé části těla. Jde o proces dokonalého vtělení.

Cena: 2500 Kč / 3 hodiny

Uzemňující masáž hlavy

Speciální, velmi úlevná masáž v oblasti šíje a hlavy. Zahrnuje jemné a velice cílené měkké techniky k uvolnění svalů krční páteře, žvýkacích a mimických svalů, ústní dutiny, nosní dutiny a uší. Tato masáž zastaví proud myšlenek a naučí být tady a teď. Ulevuje od bolestí hlavy a přemíry stresu.

Cena: 2000 Kč / 2 hodiny