Relaxace

Relaxace je důležitý léčebný prostředek. Nabízím svým klientkám možnost uvolnění při masáži, dechových technikách či individuálně vedených meditacích. Masáž není pasivní přijímání. Proto své klientky učím přijímat dotyk aktivně, tak aby jejich tělo pochopilo, že může samo sebe vyléčit a nabít potřebnou energií. Všechny tři nabízené masáže doporučuji všem, kteří chtějí uniknout stresu a chtějí se aktivně podílet na rozvoji zdraví a kvality života.

Relaxační masáž

Jemná, zklidňující a pečující masáž zahrnující dotyk na zádech, šíji, dolních a horních končetinách, na břiše a hrudníku. Je prováděna bio olejem s přísadou vonných esencí v terapeutické kvalitě od Young Living dle vlastního výběru.

Cena: 1600 Kč / 2 hodiny

Zcitlivující celková masáž

Tato masáž využívá střídavého jemného dotyku v různých kvalitách a podobách. Zahrnuje omývání teplou vodou, jemné dotyky a stimulaci receptorů kůže suchou cestou i olejem na celém povrchu těla. Využívá aromaterapeutických účinků vonných esencí. Je určena ženám, které chtějí více poznat a prohloubit nebo probudit svou citlivost, propojit jednotlivé části těla. Jde o proces dokonalého vtělení.

Cena: 2500 Kč / 3 hodiny